Kreditový systém

Cvičební doba v naší posilovně je rozdělena do tří pásem: Dopolední zelené pásmo trvá v rozmemí 10 – 13 hodin, odpolední žluté pásmo zpravidla trvá v rozmemí 13 – 17 hodin a večerní červené pásmo pak zpravidla v rozmemí 17 – 21 či 22 hodin. Jedinné výjimky jsou v pátek a v neděli, viz tabulka Rozpis pásem níže.

Při návštěvě naší posilovny máte na výběr ze dvou možností platby: Jedná se buďto o jednorázové vstupné (dle časového pásma), nebo, což doporučujeme pokud budete do posilovny chodit častěji, si můžete vybrat z naší nabídky 4 typů kreditových permanentek. A to buď 20 kreditové, 50 kreditové, 100 kreditové nebo 200 kreditové permanentky (viz tabulka Ceník níže). „Kreditovky“ mají několik výhod: jsou časově neomezené a nabízejí Vám levnější vstup do posilovny.

Permanentky jsou navíc přenosné, což Vám zajišťuje maximální flexibilitu, týkající se manipulace s nimi.

Kreditový systém s permanentkou tedy funguje následovně: Za každý vstup do posilovny je Vám z permanentky odepsán určitý počet kreditů. V zeleném pásmu se jedná o 2 kredity za vstup, ve žlutém to jsou 3 kredity a v červeném pásmu jsou to 4 kredity.

V případě jakýchkoliv nejasností ohledně našeho kreditového systému se neváhejte obrátit na obsluhu posilovny, která Vám ráda vše dopodrobna vysvětlí.

Ceník

Rozpis pásem